O nás


Jsme rodinná firma, která vznikla v roce 1997 a fungovala pod názvem Jan Třešňák – lahůdky Vojkov až do roku  2019, kdy přešla vkladem závodu na společnost s ručením omezeným Lahůdky Vojkov s.r.o., kde jsou jednateli manželé Jan a Jitka Třešňákovi.

Zabýváme se výrobou širokého sortimentu lahůdkářských výrobků,  masných výrobků, připravujeme občerstvení na oslavy, rauty a významné životní události. V roce 2017 jsme rozšířili výrobu a nabízíme čerstvou loupanou a opracovanou zeleninu pro gastro provozy a velkoobchody .

Výrobu zajišťuje přibližně 30 zaměstnanců, vyrábíme v prostorách splňujících požadavky HACCAP. Výrobní prostory jsou rozšiřovány a modernizovány. Jsou doplňovány nezbytným strojním zařízením,které zajišťuje pravidelnou každodenní výrobu. Výrobky rozvážíme vlastními chladícími vozy. 

Objednávky jsme schopni vykrýt do 24 hod.

Denně rozvážíme zboží do těchto regionů:


  1. Sedlčany a okolí
  2. Příbram a okolí
  3. Rožmitál pod Třemšínem  a okolí
  4. Benešov a okolí
  5. Votice a okolí
  6. Dobříš a okolí
  7. Praha


Naším cílem je získání stálého a spokojeného zákazníka, udržením vysoké kvality všech výrobků a kvalitním servise . Pečlivě vybíráme suroviny a jejich dodavatele, zakládáme si na kvalitě a čerstvosti.